לימודי חינוך בתחום ההוראה

כל הפרטים החשובים על לימודי חינוך בתחום ההוראה. כנסו וקראו!

בדיוק השתחררתם/ן מהצבא, ועולם של אפשרויות בלתי מוגבלות פתוח לפניכם/ן. לאחר שלוש שנים ואף יותר בהן לא נדרשתם/ן להחליט על נושאים מורכבים כמו בחירה במסלול של קריירה, טיול גדול של לאחר צבא או משהו אחר, כעת עליכם/ן להחליט לאן פניכם/ן מועדות. במה עוסקים ומתפרנסים. אמנם יש הצעות עבודה לחיילים/ות משוחררים/ות שתוכלו לחסוך בהן כסף רב כמו: עבודות תעשייה ומפעלים, תחנות דלק וחקלאות. אם אתם/ן פונים/ות לטיול הגדול, נותר רק לאחל לכם/ן טיול מהנה ובטוח מעבר לים. אם החלטתם/ן דווקא להקדיש את השנים הבאות ללימודים, ושהטיול הגדול יחכה, הרשו לנו להמליץ לכם/ן על לימודי חינוך כאופציה מעניינת וערכית.

מדוע דווקא לימודי חינוך?

לימודי חינוך הם הבסיס הערכי שעליו מושתתת החברה שלנו. בתור מפקדים/ות, קצינים/ות, ומ"כים/ות לשעבר, עסקתם/ן רבות בפעילות למען המדינה והגנתה, תוך שמירה על הערכים החשובים לכם/ן במקום בו תרצו לחיות ולהקים משפחה, אשר תחיה גם היא לאורם של ערכים אלו. תפקידי ההוראה והחינוך בישראל, הם בעלי חשיבות רבה. כיום, מערכת החינוך גאה בכך שמיטב בניה ובנותיה של מדינת ישראל, כשם שבוחרים/ות לעבוד ולהוביל בתפקידי הייטק וניהול, רואים/ות את מקומם/ן גם בתפקידי ניהול והובלה במערכת החינוכית בישראל. הם/ן מבינים/ות כי, כשם שהגנו בגבולותיה של המדינה, כך הרצון העז שלהם/ן לתרום ולהוביל, יכול להתבטא גם  בתרומתם/ן לחינוך הדורות הבאים.

תואר ראשון בחינוך

חיילים/ות משוחררים/ות רבים/ות, אשר מבקשים/ות להשתלב בשוק העבודה, תוהים/ות מה ללמוד ובמה להתמקצע. לימודי חינוך והוראה אינם בין העדפות הבולטות, מאחר ואנו מצויים בתקופה בה דווקא ההייטק, השיווק והפרסום, הניהול, הם אלו אשר מושכים את יותר, בעיקר מבחינת ההכנסה הכספית הגבוהה. מדינת ישראל, אשר רואה לנגד עיניה את חשיבותה הרבה של הנחלת הערכים לדורות הבאים, מבינה שעליה לשפר גם את תנאי התעסוקה של העוסקים/ות בהוראה בבתי הספר. תהליך זה לא קורה בן רגע, אך כבר כיום, זוכים/ות המורים/ות לתנאי העסקה קיבוציים, המעניקים להם/ן קביעות שמבטיחה גידול משמעותי בשכר עם צבירת הניסיון. באשר לתופעת עובדי הקבלן, מדינת ישראל הצהירה כי הולכת להילחם בתופעה זו.
לימודי חינוך לתואר ראשון ותואר שני הינם אטרקטיבים במיוחד, מאחר ומערכת החינוך הממלכתית והמוסדות הפרטיים, מצויים במגמה של התפתחות מתמדת, והדרישה לעובדים/ות איכותיים/ות גדלה. כמו כן, הצעות עבודה לחיילים/ות משוחררים/ות, שנמצאים/ות אפילו בשנה הראשונה ללימודי החינוך שלהם/ן, רק ממשיכות לגדול במהלך השנים.

כיצד ניתן להסביר את הגידול בדרישה לעוד מורים ואנשי חינוך?

מערכת החינוך, אשר רואה את חובתה לעמוד על תפקידה הגורלי בשיפור החברה והפיכתה לסובלנית ותרבותית יותר, נמצאת בשינוי מתמיד לטובת הבנה טובה יותר של הילד על צרכיו השונים. חינוך מיוחד לילדים בעלי צרכים מיוחדים, הינו תחום שנולד והתפתח בעיקר במאה הקודמת בעולם המערבי. ישראל נמצאת בין המדינות אשר מובילות את המחקר בתחום זה, הממשיך לגדול ולהתפתח  (נדרש עוד כוח עבודה איכותי, ערכי ומיומן, ושבין היתר זה עתה השתחרר מצה"ל או מהשירות הלאומי).

לקבלת הצעת עבודה מועדפת לחצו כאן

© כל הזכויות שמורות לנומד ניהול אתרי דרושים בע"מ "כל העבודות לחיילים משוחררים"

טפסים קשורים

טלפונים חשובים

לא נוספו טלפונים חשובים למאמר זה.

עוד מאמרים בנושא

מסחר בפורקס- להכנס לשוק ההון מייד אחרי הצבא

מסחר בפורקס- להכנס לשוק ההון מייד אחרי הצבא

לימודים בתחום הסייבר

כל הפרטים החשובים על לימודים בתחום הסייבר. כנסו וקראו!

דברים שהלוואי וידעתי לפני שהתחלתי ללמוד

"דברים שהלוואי וידעתי לפני שהתחלתי ללמוד..."

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

*אין צורך להשאיר פרטים לגבי עוד עבודות, אפשר לשאול עליהן בשיחה.